مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های گوناگونی امکان پذیر است، مانند مهاجرت از طریق تخصص و اکسپرس انتری، سرمایه گذاری، دانشجوئی، کارآفرینی و ازدواج و اسپانسرشیپ. قرار گیری در بهترین گروه و برنامه شرط اصلی موفقیت در مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار دریافت اقامت کانادا هستند و در این حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به دریافت اقامت کانادا شده‌اند. اثر یک پرونده کامل و ناقص در همین مدت زمان انجام کار است. قوانین مهاجرت به کانادا و مدارک لازم به صورت ماهانه تغیر می‌نمایند و آگاهی از جدیدترین قوانین شرط لازم موفقیت است.

شما در ابتدا می‌توانید برنامه های اصلی را در این صفحه مطالعه فرماید. در صورتی که شرایط شما نزدیک به هر کدام است جهت بررسی دقیق‌تر فرم ارزیابی رایگانرا تکمیل کنید. متخصصین ما پس از بررسی فایل شما، در صورت واجد شرایط بودن، مراحل تشکیل پرونده را در مشاورهٔ اولیه توضیح خواهند داد. در این مرحله شما از طریق تلفن با وکیل رسمی و متخصص مهاجرت و مورد تایید دولت کانادا صحبت خواهید نمود. سپس در مرحلهٔ بعدی و پس از عقد قرارداد بین متقاضی اخذ اقامت کانادا و سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت پرونده شما وارد مرحله تشکیل رسمی پرونده می‌گردد. در این مرحله پرسنل ما در سازمان های مهاجرتی اکسپرت اقدام به تشکیل و تکمیل پرونده خواهند نمود. پس از دریافت مدارک و کنترل دقیق و تنظیم فرم‌ها، پرونده به ادارهٔ مهاجرتی ارسال می‌گردد. پس از ارسال پرونده تا زمان دریافت ویزای کانادا، این سازمان با انجام پیگیری‌های لازم زمینه تسریع پرونده شما را فراهم خواهد نمود.

روشهای مهاجرت به کانادا


  • از طریق کار

  • از طریق سرمایه گذاری

  • از طریق خود اشتغالی

  •  از طریق تحصیل

  • از طریق ازدواج

  •  از طریق دانش آموزی

نگاهی جامع به مهاجرت کانادا ۲۰۱۹

بسیاری از افراد تمایل دارند برای رفتن اقدام و بر اساس شرایط خود نظیر تحصیلات، سن، سابقه کاری راه های اخذ اقامت کانادا را بررسی نمایند. برای مهاجرت به این کشور پر متقاضی، اطلاع از آخرین شرایط و روش های اخذ اقامت کمک بسیاری به متقاضیان می نماید.تغییرات قوانین در سال ۲۰۱۹ موجب شد که در این قسمت همه راه‌ها را به طور کامل بررسی نمائیم.

کانادا یکی از بزرگترین و مرفه‌ترین کشورهای جهان است و هر ساله جمعیت قابل توجهی برای مهاجرت به این کشور از روش‌های مختلف مهاجرتی اقدام می‌نمایند. برای رفتن میتوان  از طریق کار و تخصص و تحصیل از روش‌های اصلی مهاجرت به این کشور پیشرفته محسوب می‌گردند اما روش‌های مهاجرت به کشور کانادا به این سه مورد محدود نمی‌گردد. همانطور که گفته شد این کشور دارای سطح بالای رفاه اجتماعی بوده و به طور کلی شهروندان آن کیفیت زندگی بالائی دارند که مهم‌ترین دلیل افراد برای اخذ اقامت می‌باشد. همچنین برای آگاهی از هزینه‌های زندگی در کانادا می‌توانید این مقاله را مطالعه فرمایید. ما در سازمان مهاجرتی اکسپرت، با تکیه بر تجربیات خود در زمینه‌های مختلف مهاجرت به کشور کانادا و با ارائه آخرین روش‌ها و برنامه‌های مهاجرتی بر اساس آخرین قوانین همواره در کنار شما هستیم.

جهت خرید مواد اولیه شیمیایی با ما تماس بگیرید :

02188983737

منبع :https://canadaexpert.net/pages/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/