و باز هم ژاپن و وسائل هوشمند ژاپنی

ژاپنی ها همیشه سعی کرده اند تا قدرت خود را در فناوری و تکنولوژی نشان دهند از گجت ها ی  جالبی که توسط ژاپنی ها ساخته شده میتوان به ساعن مچی ,ربات انسان نما , POKING BOX,RIC ANDROID,FRIDGEEZOO,HAL,  کلاه توشیبا , دوربین با ۱۵۸ لنز ,FACE BANK,MINI SWITCH وتک چرخه اشاره کرد .

 اما این بار یک هتل ژاپنی به نام  ((نامپروپایلوت پارک ریوکان)) تصمیم گرفته است که برای منظم و مرتب کردن هتل خود ازوسایل و دمپایی های هوشمند استفاده کنند.

این هتل به سبک سنتی ژاپنی طرحی و دیزاین شده است که مردمان سنتی ژاپن برای ورود به سالن و اتاق های خود دمپایی های خود را درآورده و با پای برهنه وارد میشوند.

 این هتل تصمیم گرفته است برای صرفه جویی در وقت و نیروی کارگر خدماتی از سیستم هوشمند مرتب کردن کوسن ها ومیزها و  دمپایی ها استفاده کند . بنابراین این سیستم این طور طراحی شده است که شخص به محض بلند شدن از روی کوسن های مخصوص و خارج شدن از میز به صورت پیشفرض مرتب یا به اصطلاح بر سر جای خود قرار گیرند. در این هتل هوشمند شما کافی است تنها ب فشار دادن یک دکمه درخواست انجام دهید .حتی حرکات شما با نظم خواهد بود

این هتل این امکانات ویژه را برا ی مسافرانی که قصد استفاده از امکانات ویژه دارند بوجود آورده است . که پارک تفریحی با مبلمان سنتی ولی همراه با تکنولوژی روز این گزارش توسط اینیپندنت به چاپ رسیده که درباره اتاقهایی ب دمپائی هایی است که قابلیت پارک کردن دارند .