اسید اسکوربیک(ویتامین ث)

نام دیگر این ماده ویتامینc می باشد، این ماده شیمایی بسیار با ارزش است .

این ویتامین در مرکبات، میوه های ترش، سبزیجات و صیفی جات یافت می شود و در برابر واکنش های شیمیایی یک آنتی اکسیدان قوی می باشد و در سلامتی و سیستم ایمنی بدن بعضی از جانداران از جمله انسان ها ، میمون ها و به ویژه خوکچه هندی و خفاش ها ،برخی از پرندگان و برخی از سفید، زردرنگ و همین طور پودری با مزه ترش و اسیدی ملایم دارد، که یک فرآورده ضد انعقادی شناخته می شود و به عنوان یک آنتی اکسیدان و هم چنین به عنوان نگهدارنده محصولات مختلف استفاده می شود.

این ماده وقتی در معرض نور قرار می گیرد به تدریج رنگ عوض می کند و تیره می شود.

حالت خشک و جامد در دمای محیط و هوا پایدار و هنگام حل شدن در آب به سرعت اکسید می شود .

از موارد مصرف ویتامین c در مواد غذایی، دارویی و برخی از محصولات آرایشی میتوان نام برد.

موارد مصرف آن در مواد غذایی مانند: شربت ها،آبمیوه ها، کیک ها با طعم پرتغال،برخی از شیرینی هامانند: آب نبات ها،موارد کنسروی و سوسیس و کالباس ،استفاده می شود .

ویتامین c در برخی از ترمیم کننده های پوست ازجمله ضدآفتاب ها ویتامین های خوراکی مانند: قرص جوشان، برخی از خمیر دندان ها، آمپول های ویتامینه نیز مصرف می شود.

علاوه بر تأثیر ویتامین c در سیستم ایمنی می توان به تأثیرات دیگر آن از جمله محافظت در مقابل بیماری های قلبی و عروقی، محافظت در مقابل مشکلات ارثی و بیماری های چشم اشاره کرد. از طرفی مصرف بیش از 2000 میلی گرم ویتامین c مضراتی برا ی بدن دارد که میتوان به سنگ کلیه،  اسهال و تهوع اشاره کرد.

جهت خرید این محصول باما تماس بگیرید :

02188983737

لطفا” در ادامه به مطالب زیر توجه فرمائید .